Zasady, którymi się kierujemy

Nasza współpraca polega na tym, że Partner "przyprowadza" klientów, którzy kupują produkty, znajdujące się w GoldenGroup.pl, a w zamian otrzymuje należną prowizję od każdego klienta, który złożył zamówienie z polecenia Partnera.

Wysoka jakość to podstawa zadowolenia klientów

Oferując produkty, znajdujące się w GoldenGroup.pl zawsze staramy się dbać o wysoką jakość i zadowolenie Klienta. Świadczy o tym niski odsetek zwrotów – średnio 0,3% w stosunku do liczby wszystkich transakcji.

Wyznajemy zasadę długoterminowej współpracy z Klientem, ponieważ w ostateczności to ona przynosi obu stronom większe korzyści, niż jednorazowe transakcje. To również rozwiązanie korzystne dla Partnerów. Zyskami z długoterminowej współpracy z Klientami dzielimy się z Partnerami, dlatego właśnie pliki cookies w GoldenGroup.pl mają 10 lat, a Partnerowi przysługuje wieczna prowizja.

Nasz cel to uczciwa współpraca z Partnerami, z korzyścią dla wszystkich

Zależy nam na tym, by Partnerzy byli zadowoleni ze współpracy w ramach GoldenGroup.pl, dlatego staramy się ich wspierać oraz jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Wierzymy, że dzięki temu zwiększy się liczba Klientów, którzy będą zadowoleni z naszych produktów. Oczywiście, zyskami podzielimy się na uczciwych zasadach z Partnerami.

Wszystko to po to, aby w myśl zasady Win – Win, robić rzeczy wartościowe i jednocześnie zarabiać przy tym pieniądze.