Witam Ciebie w gronie uczestników Programu Partnerskiego GoldenGroup.pl!

Nazywam się Damian Daszkiewicz i jestem managerem PP. Zajmuje się zarówno sprawami technicznymi (napisałem i wdrożyłem moduł Programu Partnerskiego) jak również pomagam partnerom w skutecznym promowaniu naszych produktów.

Pozwól, że na początku się przedstawię. Otóż programami partnerskimi interesuję się od 2001 roku. Do dzisiaj jestem uczestnikiem kilkunastu programów partnerskich, co miesiąc otrzymuję z kilku PP drobne wypłaty. Będąc uczestnikiem kilku różnych PP mogę na bieżąco śledzić rozwój w tej dziedzinie. Obserwuję różne rozwiązania w konkurencyjnych programach partnerskich i te lepsze będę wdrażać również tutaj.

Będąc uczestnikiem wielu PP dobrze wiem co tak naprawdę partner potrzebuje i mam nadzieję, że GoldenGroup będzie dla Ciebie najprzyjaźniejszym PP z jakim kiedykolwiek współpracowałeś. No i chyba najważniejsze - nie jestem teoretykiem, który uczy jak promować produkty - sam uczestniczę w kilkunastu różnych PP, więc moja wiedza, którą Tobie będę przekazywał jest wiedzą praktyczną opartą na moich doświadczeniach!

Oprócz Programów Partnerskich interesuje się Programowaniem :-) Świadczy o tym fakt, że ponad 95% kodu odpowiedzialnego za obsługę Programu Partnerskiego napisałem własnoręcznie. Tak więc wdrożenie PP było jakby zleceniem w którym świetnie się czułem, gdyż połączyłem dwie pasje i świetnie się przy tym bawiłem!

Kolejna z moich pasji to dzielenie się swoją wiedzą. Już w 2003 roku (nie mając jeszcze matury, którą zdawałem w 2004 :-) napisałem aż 2 książki dla wydawnictwa Helion (Vademecum hakera. Edycja plików binarnych i PartitionMagic. Ćwiczenia). Później miałem krótką przerwę do roku 2009 gdy ukazała się kolejna moja książka (napisana wspólnie z Piotrem Michalakiem i Anną Musz): Marketing wirusowy w internecie.