Letnia promocja abonamentów w SIndicator.net - informacje szczegółowe

Zgodnie z zapowiedzią podaję szczegółowe informacje na temat letniej promocji abonamentów w SIndicator.net.

Po pierwsze w ramach promocji, wszystkim zainteresowanym inwestorom zostanie udostępniony raport PDF, zatytułowany "5 kroków skutecznego inwestowania w akcje". Raport ten pokazuje w jaki sposób analizować rynek giełdowy i poszczególne spółki oraz jak podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Jest to także prezentacja możliwości skanera rynku giełdowego SIndicator.net.

Raport "5 kroków skutecznego inwestowania w akcje" będzie można pobierać spod adresu: http://sindicator.net/5_krokow_skutecznego_inwestowania_w_akcje

Zaznaczam, że do listy adresowej, na którą będzie zapisywać się osoba chcąca pobrać raport, będzie dopisywane ID Partnera. W przyszłości, jeżeli na tę listę adresową będą wysyłane wiadomości z linkami, linki będą partnerskie.

Dodatkowo, w przeciągu najbliższych dwóch tygodni raport będzie dostępny także dla partnerów z linkami partnerskimi. Na chwilę obecną jedyna metoda promocji tego raportu polega na udostępnianiu potencjalnym klientom linku partnerskiego do raportu.

Po drugie, tak jak pisałem wcześniej, w ramach letniej promocji zostaną obniżone ceny abonamentów. Przy czym nastąpiła nieznaczna zmiana czasu obowiązywania obniżki. Promocja będzie obowiązywać od 3 sierpnia, od godziny 12:00 do poniedziałku 9 sierpnia do godziny 23:59. Ceny abonamentów w tym okresie będą następujące:

  • Abonament miesięczny - 57 zł (zamiast 67 zł)
  • Abonament kwartalny - 117 zł (zamiast 143 zł)
  • Abonament półroczny - 197 zł (zamiast 247 zł)
  • Abonament roczny - 337 zł (zamiast 427 zł)

Po trzecie, przypominam, że pod koniec zeszłego tygodnia, w SIndicator.net zostały wprowadzone znaczne zmiany, mające na celu ułatwić korzystanie z tego narzędzia. Szczegółowe informacje na ten temat oraz wideo z prezentacją nowości znaleźć można pod adresem: http://sindicator.net/nowosc_w_sindicatornet_panel_uzytkownika

Aktualna promocja to dobry moment do wzmożenia działań promocyjnych. Warto przede wszystkim wykorzystać do tych celów darmowy raport PDF. Zachęcam do podjęcia działań, tym bardziej, że mogę z przyjemnością poinformować, że wypłaciliśmy już pierwszą prowizję z Programu Partnerskiego GoldenGroup.pl.

W razie pytań lub wątpliwości jestem do dyspozycji.