Kampania promocyjna w StrefaInwestorow.pl

Z przyjemnością informuję, że zespół serwisu StrefaInwestorow.pl, którego produkty znajdują się w programie partnerskim GoldenGroup.pl pracuje nad kolejnymi, wartościowymi materiałami i na najbliższe dni przygotowuje kampanię promocyjną. Oczywiście, jej bardzo istotnym elementem ma być współpraca z Partnerami GoldenGroup.pl.

W związku z tym chcę przekazać szczegóły dotyczące całego przedsięwzięcia, tak byś miał wystarczająco dużo czasu na poczynienie przygotowań, aby móc aktywnie w nim uczestniczyć.

Przede wszystkim, w ramach kampanii, której rozpoczęcie planowane jest na środę, 15 czerwca 2011, promowana będzie druga edycja e-booka „Jak analizować wykresy giełdowe”. Został on znacząco zaktualizowany, dodano nowe rozdziały.

Pobranie e-booka będzie możliwe poprzez specjalną stronę, której adres podany zostanie w najbliższym czasie. W tej chwili najistotniejsze jest to, że żeby otrzymać e-book trzeba będzie podać adres e-mail. Oczywiście, system automatycznie zbierać będzie dane partnera, który polecił pobranie e-booka i na zawsze przywiązywać do adresu e-mail, osoby go pobierającej. Ma to oczywiście gwarantować Partnerowi uczciwe naliczenie prowizji za polecenie klienta.

Po wypełnieniu formularza pobierania e-booka, potencjalny klient otrzyma propozycję zakupu nowego produktu. Będzie to kurs inwestowania, wysyłany pocztą elektroniczną. Najistotniejsze w tej chwili dla Partnera GoldenGroup.pl jest to, że po raz pierwszy w historii PP zdecydowaliśmy, by ustanowić bardzo wysokie prowizje za skuteczne polecanie tego produktu. Prowizja partnerska za promocję kursu będzie w wysokości 50% od ceny brutto. Kurs będzie dostępny w dwóch opcjach cenowych: dla obecnych klientów w cenie 47 zł, oraz dla nowych klientów w cenie 67 zł.

Po trzecie, osoba, która zdecyduje się wykupić dostęp do kursu, otrzyma propozycję zakupu pakietu – abonamentu w serwisie StrefaInwestorow.pl z kursem inwestowania w specjalnej cenie: abonament półroczny w cenie 227 zł i roczny w cenie 247 zł. Dla obecnych klientów serwisu StrefaInwestorow.pl ceny będą w wysokości 197 zł za abonament półroczny z kursem i 217 za abonament roczny z kursem.

Przy czym prowizja za pakiet będzie liczona w wysokości 50% od odpowiedniej ceny kursu oraz 20% od ceny abonamentu w Strefie Inwestorów. Na przykład, jeżeli klient wykupi abonament roczny z kursem, za cenę 247 zł partner otrzyma 50% prowizji od kwoty 67 zł (cena kursu) oraz 20% od kwoty 180 zł (cena abonamentu). Łącznie będzie to prowizja w wysokości 69,50 zł (więc średnio rzecz biorąc będzie to ok. 28% od ceny całego pakietu).

Kampania promocyjna trwać będzie 7 dni, od 15 do 22 czerwca 2011, do godziny 23:59:59. Po tym terminie, przez jakiś czas kurs inwestowania nie będzie dostępny.

W chwili obecnej trwają ostatnie przygotowania do kampanii. W niedługim czasie prześlemy kolejne szczegóły, w tym proponowane materiały promocyjne, takie jak treści wiadomości e-mail, czy bannery.

Na chwilę obecną, najważniejsze jest byś wiedział, że w dniach 15 – 22 czerwca 2011, prowadzona będzie kampania promocyjna. Jeżeli zaplanujesz na ten czas działania partnerskie, promujące drugą edycję e-booka, mogą one odnieść znacznie większy skutek niż dotychczas, oczywiście pozytywnie wpływając na Twoje saldo w PP.

Kolejne informacje i instrukcje już wkrótce. Jeżeli w tej chwili masz pytania lub wątpliwości, to jestem do dyspozycji. Możesz pytać za pośrednictwem komentarzy do tego wpisu lub poczty elektronicznej.