Blogi

3 bardzo dobre wiadomości dla Partnerów GoldenGroup.pl

Mam trzy bardzo dobre wiadomości dla wszystkich
Partnerów GoldenGroup.pl.

Po pierwsze, to już w 100% pewne - aktywna promocja
przynosi bardzo dobre rezultaty. Mamy na to dowód,
pochodzący z ostatniej kampanii promocyjnej w Sindicator.net.
W ciągu 7 dni trwania oferty specjalnej Partnerzy zarobili
z tytułu prowizji tyle samo, co w ciągu 40 dni przed
rozpoczęciem kampanii. Jest to zdecydowanie dobra wiadomość,
przede wszystkim dla tych Partnerów, którzy działają i
aktywnie promują produkty dostępne w GoldenGroup.pl.
To jednoznaczny sygnał – warto działać!

Jeżeli zaś chodzi o produkty, to drugą dobrą wiadomością jest
wprowadzenie do stałej sprzedaży kursu "Inwestowanie: Podejście Strategiczne",
który jak dotąd dostępny był tylko w połowie czerwca, w ramach oferty
promocyjnej w Strefie Inwestorów.

Teraz kurs może kupić każda osoba, w ramach jednorazowej oferty specjalnej,
dostępnej tylko po pobraniu e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe".
Ten produkt będzie oczywiście znajdować się w programie partnerskim
GoldenGroup.pl Kurs kosztować będzie 67 zł, a prowizja partnerska wynosić
będzie niezmiennie 50%.

Dla Partnerów to dobra wiadomość, ponieważ jedyne co trzeba zrobić by
skierować potencjalnego klienta do oferty kursu, to polecić mu darmowego
e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe" (resztą zajmie się system i oferta kursu):

http://strefainwestorow.pl/jak_analizowac_wykresy_gieldowe

I na koniec, trzecia dobra wiadomość, a właściwie zapowiedź. W pierwszej
połowie października 2011 odbędzie się kolejna, 4 edycja stacjonarnej, całodniowej
konferencji i warsztatów Skuteczny Inwestor. Tym razem o pomoc w promocji tego
wydarzenia chcemy także poprosić Partnerów GoldenGroup.pl. Aktualnie pracujemy
nad ofertą, więc szczegółowe informacje pojawią się wkrótce.

Kampania promocyjna w StrefaInwestorow.pl

Z przyjemnością informuję, że zespół serwisu StrefaInwestorow.pl, którego produkty znajdują się w programie partnerskim GoldenGroup.pl pracuje nad kolejnymi, wartościowymi materiałami i na najbliższe dni przygotowuje kampanię promocyjną. Oczywiście, jej bardzo istotnym elementem ma być współpraca z Partnerami GoldenGroup.pl.

W związku z tym chcę przekazać szczegóły dotyczące całego przedsięwzięcia, tak byś miał wystarczająco dużo czasu na poczynienie przygotowań, aby móc aktywnie w nim uczestniczyć.

Przede wszystkim, w ramach kampanii, której rozpoczęcie planowane jest na środę, 15 czerwca 2011, promowana będzie druga edycja e-booka „Jak analizować wykresy giełdowe”. Został on znacząco zaktualizowany, dodano nowe rozdziały.

Narzędzie, które pomoże zwiększyć Twoje zarobki w Programie Partnerskim Golden Group.pl

W ramach podziękowania za to, że jesteś uczestnikiem Programu Partnerskiego GoldenGroup.pl mam dla Ciebie ciekawe narzędzie, które pomoże Tobie zwielokrotnić zarobki w różnych Programach Partnerskich!

PRZYPOMNIENIE
Ale zanim wspomnę o tym narzędziu pragnę przypomnieć, że zostały niecałe dwa dni na promowanie nowego raportu inwestycyjnego o czym wspominałem na blogu dla partnerów

Materiały do promocji raportu dla inwestorów giełdowych

Zgodnie z obietnicą, przesyłam materiały, które mogą zostać wykorzystane do promocji nowego raportu inwestycyjnego, który ukaże się w najbliższy czwartek na łamach serwisu StrefaInwestorow.pl.

Materiały należy pobrać ze strony:
http://www.goldengroup.pl/downloads/RaportInwestycyjny2011.zip

Poznaj sekrety najlepszych partnerów

Jak pewnie wiesz - oprócz bycia managerem programu partnerskiego GoldenGroup.pl jestem również managerem PP Mapa Zdrowia. W PP Mapa Zdrowia pracuję już ponad 3 lata, więc posiadam dość spore doświadczenie. W tym czasie wyłoniło się kilku partnerów, którzy osiągają ponadprzeciętne zarobki. Postanowiłem z najlepszą trójką przeprowadzić krótkie wywiady, w których pytałem się co sprawiło, że osiągnęli sukces w PP.

Z tych wywiadów powstał krótki, ale treściwy e-book (zawiera 11 stron, przeczytasz go w najwyżej 10 minut). E-book zawiera szczere odpowiedzi partnerów, bez ubarwiania faktów. Po prostu praktyczna, wartościowa wiedza na temat zarabiania w PP.

Pierwszy konkurs w GoldenGroup.pl rozstrzygnięty!

Z przyjemnością informuję, że rozstrzygnięty został pierwszy w historii programu partnerskiego GoldenGroupl.pl konkurs dla Partnerów.

Zwycięzcą konkursu został partner o identyfikatorze

Zostało jeszcze tylko 5 dni...

Przypominam, że już tylko przez najbliższe 5 dni (do 30 listopada 2010) trwać będzie konkurs dla partnerów programu partnerskiego GoldenGroup.pl. Zapraszam do uczestnictwa:

Konkurs! Nagroda o wartości prawie 100 zł

W tej chwili pierwsza trójka konkursowego rankingu wygląda następująco:

ID  Naliczona prowizja
186  43,55 zł
161  28,60 zł
125  16,75 zł

Przy okazji przypominam, że od 11 listopada 2010 do 11 grudnia 2010 obowiązują wyższe stawki prowizji:

Wyższe prowizje w programie partnerskim GoldenGroup.pl

Trwa pierwszy konkurs w programie partnerskim GoldenGroup.pl, a my postanowiliśmy przygotować dla Partnerów jeszcze jedną niespodziankę.

Z przyjemnością informuję, że od jutra, przez najbliższy miesiąc, czyli od 11 listopada 2010 do 11 grudnia 2010, obowiązują wyższe stawki prowizji pierwszego poziomu, przysługujące partnerom (liczy się moment złożenia zamówienia przez klienta).

W wymienionym okresie prowizja pierwszego poziomu wynosić będzie 25% (zamiast podstawowej prowizji w wysokości 20%). Procentowe stawki prowizji 2 i 3 poziomu pozostają bez zmian.

Konkurs! Nagroda o wartości prawie 100 zł

Za nami już pierwsze umowy i wypłaty w Programie Partnerskim GoldenGroup.pl. Teraz z przyjemnością informuję, że mamy kolejną dobrą wiadomość dla Partnerów. Ogłaszamy pierwszy konkurs, w którym nagrodą jest kwartalny dostęp do serwisu StrefaInwestorow.pl. Oto zasady konkursowe:

Letnia promocja abonamentów w SIndicator.net - informacje szczegółowe

Zgodnie z zapowiedzią podaję szczegółowe informacje na temat letniej promocji abonamentów w SIndicator.net.

Po pierwsze w ramach promocji, wszystkim zainteresowanym inwestorom zostanie udostępniony raport PDF, zatytułowany "5 kroków skutecznego inwestowania w akcje". Raport ten pokazuje w jaki sposób analizować rynek giełdowy i poszczególne spółki oraz jak podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Jest to także prezentacja możliwości skanera rynku giełdowego SIndicator.net.

Raport "5 kroków skutecznego inwestowania w akcje" będzie można pobierać spod adresu: http://sindicator.net/5_krokow_skutecznego_inwestowania_w_akcje

Zaznaczam, że do listy adresowej, na którą będzie zapisywać się osoba chcąca pobrać raport, będzie dopisywane ID Partnera. W przyszłości, jeżeli na tę listę adresową będą wysyłane wiadomości z linkami, linki będą partnerskie.

Dodatkowo, w przeciągu najbliższych dwóch tygodni raport będzie dostępny także dla partnerów z linkami partnerskimi. Na chwilę obecną jedyna metoda promocji tego raportu polega na udostępnianiu potencjalnym klientom linku partnerskiego do raportu.

Po drugie, tak jak pisałem wcześniej, w ramach letniej promocji zostaną obniżone ceny abonamentów. Przy czym nastąpiła nieznaczna zmiana czasu obowiązywania obniżki. Promocja będzie obowiązywać od 3 sierpnia, od godziny 12:00 do poniedziałku 9 sierpnia do godziny 23:59. Ceny abonamentów w tym okresie będą następujące:

  • Abonament miesięczny - 57 zł (zamiast 67 zł)
  • Abonament kwartalny - 117 zł (zamiast 143 zł)
  • Abonament półroczny - 197 zł (zamiast 247 zł)
  • Abonament roczny - 337 zł (zamiast 427 zł)

Po trzecie, przypominam, że pod koniec zeszłego tygodnia, w SIndicator.net zostały wprowadzone znaczne zmiany, mające na celu ułatwić korzystanie z tego narzędzia. Szczegółowe informacje na ten temat oraz wideo z prezentacją nowości znaleźć można pod adresem: http://sindicator.net/nowosc_w_sindicatornet_panel_uzytkownika

Aktualna promocja to dobry moment do wzmożenia działań promocyjnych. Warto przede wszystkim wykorzystać do tych celów darmowy raport PDF. Zachęcam do podjęcia działań, tym bardziej, że mogę z przyjemnością poinformować, że wypłaciliśmy już pierwszą prowizję z Programu Partnerskiego GoldenGroup.pl.

W razie pytań lub wątpliwości jestem do dyspozycji.

Subskrybuj zawartość